Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 20.10.2016 21:03:50 

     SHIH TZU      CHOVATELSKÁ STANICE   ČO OJU

2014
 
1.11.2014 
MVP  Praha
 
rozh:  /G. Ridarčíková/SK - 19/16 shih tzu
 
OTERO - tř. vítězů  -  V1, CAC, CACIB, BOB - BIG 3
     
 
 
PSI
 tř. štěňat
BON BON z Hařilovy samoty VN1
tř. mladých
Aden Wang-Chook Kikispride
V3
ASCANIO Paprsek Tibetu
V2
Golden Fish Christo di Cassa Fantasy V1, CAJC, BOJ
tř. mezitřída 
BONGO Royal Beatles team
VD1
tř.otevřená
A´MAROSHI Justirag
V1, CAC, res.CACIB
Bastien Darling Salusana V3
HEAVEN ANGEL z Úpatí hor V2 res.CAC
tř.šampionů
AGENT PROVOCATEUR Disanfe
abs.
FORT KNOX Astarte Gold
abs.
OTERO CHO OYU Showcase
 
V1, CAC, CACIB, BOB - BIG 3   
tř.veteránů
UNIQUE CHACHA Bohemia Acro
V1,BOV
FENY
 tř. štěňat
BABLIS z Hařilovy samoty VN2
EXCLUSIVE GIRL Brilliant of Moravia
VN1
tř. dorostu
Jacqueline z Úpatí hor
VN1
tř. otevřená
Charlotte z Úpatí hor
V2 res.CAC
URGENCE z Ivafre  V1 CAC, res.CACIB
tř. šampionů
K'Shakira z Targenu
Výborný1, CAC, CACIB
tř. veteránů
Lashalimar Absolutely Stunning
absence
 
 
 
 
26.10. 2014 

EVROPSKÁ VÝSTAVA - Brno

rozh:    /PL  109/97 SHIH TZU

OTERO - tř. šampionů  -  V1, CAC, CACIB, Evropský vítěz
EDDEKA - tř. veteránů - V4
 
   
 
 
PSI - tř. štěňat
AlonsoTouch de Lune VN4
Bentley Junior Hiragana VN2
Bon Bon z Hařilovy samoty VN
Conquistador Piccolo Tibet VN1
Caimano Solo Per i Tuoi Occhi VN
PSI - tř. dorostu
Boogie-Woogie Piccolo Tibet VN1
Royal Reveller Odessa Joy N3
Saffron Sherhy Faeton VN2
Seven's Grandson Light Delle Fiabe abs.
PSI - tř. mladých
Ambassador Saffron Sherhy
V
Asawin Saffron Sherhy VD
Ascanio Paprsek Tibetu
VD
Casper The Ghost Salusana V2
Domenic Saffron Sherhy V
Forbidden Love Alsó-Lajosfalvy VD
Gerald Ford Israel Dogslife V
Gold Dream Higher Letvord                 
VD
Katastico Merlot Polan VD
Mojito Ad Acte V1, CAJC, BOJ, BOB , Evropský vítěz
Tibu Sap's Nuestro Perro V
Universe Secret Veseliy Gremlin V3
 tř. mezitřída                      
Akim z Ivafre V3
Altruist Piccolo Tibet V1,CAC
Amazing Phantom Silvery Wish abs.
Anakin Skywalker Silvery Wish abs.
Getto Superstar Rock'n Rose VD4
Regent Ad Acte V2,res.CAC 
Shen de Lux Zhevrey Shamberten Lui Zhado abs.
Triller Bai Kuin VD
Union Thunderclap di Casa Corsini VD
Urss di Casa Corsini VD
 tř.otevřená
Artico Danetta Goddess V4
Bastien Darling Salusana VD
H'M Happy Harry Saffron Sherhy V2,res.CAC 
HEAVEN ANGEL z Úpatí hor VD
Lincoln Moravia Clér  D
Must be Star Chesvet Line abs.
Obama  Saffron Sherhy V3
Talk About di Casa Corsini VD
Tarron ze Slavonína V1, CAC,res.CACIB
tř.šampionů
Al Pacino Breed Love V3
Big's Sintesi Delle Fiabe V
Bonaparte Bai Kuin V4
Brad Breed Love at Yenoor V
Caramelo Jantar Moravy V
Cracker Jax Lashalimar V
Danish Prince Roy´s sun V
Diamond Snow Saffron Sherhy V2,res.CAC
Dreamcatcher Misty Dajavue's                        
V
Gatsby The Great of Mondoshawan V
Gucci Magic Moravia V
Louis Vuitton Bai Kuin V
O'Neil Ed Sylvadog Bohemia V
Otero Cho Oyu Showcase V1, CAC, CACIB, Evropský vítěz
X-Treme Cha Cha Premium Bohemia abs.
 tř. veteránů
DAY BREK Bohemia Acro                                  V
I Want Candy Premium Bohemia V
Princ Bajaja z Ivafre V4
Nautilus Ragsol V1, BOV
Secret Light Premium Bohemia V
Star V2
Time After Time
V3
FENY - tř. štěňat
Bablis z Hařilovy samoty VN3
Bangle Bubbles Bledy Dog VN
Berlinetta Hiragana VN4
Cressida Breed Love VN1, Evropská naděje
Insonnia D'Amore Solo Per i Tuoi Occhi VN2
tř. dorostu
Just a Dream Come True Windpaw
VN1, Evropská naděje
Seven's Grand Daughter Perfect Delle Fiabe abs.
Viola-Hirta's Rumba At Mondoshawan VN2
tř. mladých
Star Olimpus Platinum V4
Amalia's Grandaughter Delle Fiabe abs.
Fifa z Ticheho Podhradia abs.
Gerda Pninat Hamizrach Israel Dogslife V
Gossip Girl Bai Kuin V
Idylle Divine Taihe Dian V3
Lasting Impression Chesvet Line V
Lukreciya Kazkovyy Lev V1,CAC
Nola Nice Miralux V
Trejsi z Kojca Coli V2
Unique Brilliant Veseliy Gremlin V
Xeimy z Targenu VD
tř. mezitřída
April Lady Piccolo Tibet V2,res.CAC
Harlette du Clos Noentine VD4
Olivia Saffron Sherhy V1, CAC, CACIB, BOS, Evropský vítěz
Princess Beauty z Targenu abs.
Shen de Lux Russian Sensation abs.
Ula Hop di Casa Corsini      V3
Uraia di Casa Corsini VD
tř. otevřená
Gilliene Imperial Bohemia VD
Gloria Gaynor Solo Per i Tuoi Occhi V
Hana Ad Acte V1, CAC
Charlotte z Úpatí hor V
Thunderclap Lady Margot V2,res.CAC
Shen de Lux Valeri de Valua V4
Urgence z Ivafre V
Zemfira Saffron Sherhy V3
tř.šampionů
Amore Mio Deferee V2,res.CAC
Cherish Thunderclap V
Chiara Come L'alba Delle Fiabe abs.
Ivonne Saffron Sherhy V3
Grand Stat's Lasting Impression VD
Nu-Lee-Atrei Kirabzer V
Peris Hilton Sandauri V
Tina Sipoly Israel Dogslife V1,CAC,res.CACIB
 tř. veteránů
Eddeka Abataj Čo Oju V4
Lashalimar Absolutely Stunning V1
Colada Premium Bohemia V2
Rozárka z Ivafre V3
 
 

07. 09. 2014 Praha -hotel STEP
 
KLUBOVÁ VÝSTAVA SHIH TZU a LHASA ASO- se zadáním titulu KLUBOVÝ VÍTĚZ
rozhodčí : paní Naďa Klírová/ CZ
 
KAILÁS - tř. vítězů  -  V1,CACOTERO - tř.čestná - V1, VÍTĚZ TŘ. ČESTNÉ
  
EDDEKA - tř. veteránů  V1  
 
 
 

 

 
PSI
tř. mladých
ASCANIO Paprsek Tibetu 
V1, CAJC, KL. VÍTĚZ MLADÝCH
ADEN Wang Chook
V2
KJCh. BONGO Royal Beatles team
V3
BALU  Filko Morava
V4
tř. mezitřída
KJCh.CHOCOLLATE z Úpatí hor
V1,CAC
tř. otevřená
JCh. FORT KNOX Astarte Gold  
V1,CAC, KL.VÍTĚZ, BOB, BISS
JCh. ARTICO Danetta Goddess
V2, res.CAC
HEAVEN ANGEL z Úpatí hor
V3
tř. vítězů
Ch. KAILÁS Čo Oju
V1,CAC
O´NEIL ED Sylvadog Bohemia
V2, res.CAC
tř. veteránů
ICh. I WANT CANDY Premium Bohemia
V1,NEJ.VETERÁN, BOV
ICh. UNIQUE CHACHA Bohemia Acro
V2
tř. čestná
Ch. Showcase OTERO CHO OYU
V1, NEJ. TŘ. ČESTNÉ
Ch. AGENT PROVOCATEUR Disanfe
V2
ICh. DAY BREK Bohemia Acro V3
FENY
tř. štěňat
JACQUELINE  z Úpatí hor
VN1 SUPER PUPPY
 EXCLUSIVE GIRL Brilliant of Moravia
VN2
tř. mladých
WYCZESANA WANDZIA  Astarte Gold
V1,CAJC,KLUB.VÍTĚZ ML, BOJ
FAYE z Tichého podhradia
V2
tř.mezitřída
 Pl. JCh, J.Club. ASTARTE GOLD Klan Sycylijcz
V1,CAC, KL. VÍTĚZ, BOS
 CHARLOTTE z Úpatí hor
V2,res.CAC
 PRINCESS BEAUTY z Targenu
VD3
tř. otevřená
ROXI z Ivafre
VD1
HAPPY GIRL z Úpatí hor VD2
tř. vítězů
Ch. BRILANCE GIRL Astarate Gold
V1,CAC,
LEWISIE Moravia Clér V2, res.CAC
tř. veteránů
Ch. EDDEKA ABATAJ Čo Oju
V1, NEJ. VETERÁN
tř. čestná
Ch. BAILA J. Jantar Moravy
V1
   
 
 
 
 25.5.2014 
MVP -Litoměřice

rozh: K. Bernardis/A -26/24 shih tzu

OTERO - tř. šampionů   -   V1, CAC, CACIB, BOB,BIG3 
KAILÁS - tř. otevřená   -   V2,res.CAC 
 
 
 
PSI
tř. dorostu
CASPIEN Daholu VN1
tř. mladých
ASCANIO Paprsek Tibetu
V1, CAJC, BOJ
BONGO Royal Beatles team
V2
tř. mezitřída
AKIM z Ivafre V1CAC
ALEX Carmen Bellissima
VD3
CHOCOLATTE z Úpatí hor V2,res.CAC
tř. otevřená
CASINO ROYAL of Bohemian Kingdom
V
HARLEY ROY od Mnichů V1,CAC,r.CACIB
HEAVEN ANGEL z Úpatí hor V4
KAILÁS Čo Oju V2,res.CAC
O´NEIL ED Sylvadog Bohemia V3
tř.šampionů
AGENT PROVOCATEUR Disanfe
V3
Showcase OTERO CHO OYU
V1, CAC, CACIB, BOB,BIG3 
TARRON ze Slavonína V2,res.CAC
tř. veteránů
DAY BREK Bohemia Acro V1, BOV
PRINC BAJAJA z Ivafre V2
FENY
tř. dorostu
CELESTA Daholu   abs.
 tř. mladých
PHOEBE z Targenu V1,CAJC
tř. mezitřída
AIRIN Carmen Bellissima
abs.
BARUNKA od Otavy V2,res.CAC
CHARLOTTE z Úpatí hor V1,CAC, CACIB, BOS
tř. otevřená
CARMEN ELECTRA of Bohemian Kingdom V1,CAC, res.CACIB
Saffron Sherhy BOOMBA V2,res.CAC
tř. šampionů
BRILIANCE GIRL Astarte Gold  
ZHEMCHUZHINKA Ragsol
V1, CAC
tř. veteránů
ROZÁRKA z Ivafre V1
 
 
 
16. 03.2014 Praha -hotel STEP
 
KLUBOVÁ VÝSTAVA - bez zadání titulu KLUBOVÝ VÍTĚZ
rozhodčí : pan Karel Hořák/ CZ
KAILÁS   -  tř. otevřená - V3
ČOJ   - tř. vítězů - V2,res.CAC
EDDEKA - tř. veteránů - V1
 
 
 
 
PSI 
tř. štěňat
CASPIEN  Daholu
VN1
tř. dorostu
 ASCANIO Paprsek Tibetu 
VN1, PRIMUS MINOR
BONGO Royal Beatles team
VN2
tř. mladých
CHOCOLLATE z Úpatí hor
V1, CAJC, BOJ
mezitřída
JCh. A ´MASHIRO Justirag
VD1
tř. otevřená
O´NEIL ED Sylvadog Bohemia
V1,CAC, BOS
JCh. ARTICO Danetta Goddess
V2, res.CAC
Ch. KAILÁS Čo Oju
V3
HEAVEN ANGEL z Úpatí hor
VD4
tř. vítězů
Ch.X-TREME CHA CHA Premium Bohemia
V1,CAC
Ch. CARAMELO Jantar Moravy V2, res.CAC
Ch. AGENT PROVOCATEUR Disanfe
V3
 Ch. BAMBOO z Ivafre
V4
Ch. TARRON ze Slavonína
V
tř. veteránů
 EJW ICh. PRINC BAJAJA z Ivafre
V1,NEJ.VETERÁN, BOV
ICh. UNIQUE CHACHA Bohemia Acro
V2
tř. čestná
ICh. DAY BREK Bohemia Acro V1, NEJ. TŘ. ČESTNÉ
FENY
tř. štěňat
 
WYCZESANA WANDZIA  Astarte Gold
VN1 SUPER PUPPY
 CELESTA Daholu
VN2
 JENNIFER LOPEZ  Imperial Bohemia
VN3
tř. dorostu
VIVIENN z Targenu
VN1
tř. mladých
 PRINCESS BEAUTY z Targenu
V1,CAJC
ESMERALDA Atrei Kirabzer
VD2
mezitřída
CHARLOTTE z Úpatí hor
V1,CAC
 SUMMER COPACABANA Sylvadog Bohemia
V2,res.CAC
 BARUNKA od Otavy
V3
 NICOLET Moravia Clér
VD4
COOKIE Czech Dreamer
VD
RED WHITE BEAUTY z Kojca Coli
VD
tř. otevřená
 Lemuro DIAMOND KISS
V 1CAC, BOB
AMBER z Hařilovy samoty
V2,res.CAC
 Saffron Sherhy BOOMBA
V3
LEWISIE Moravia Clér V4
HAPPY GIRL z Úpatí hor VD
RENESMÉ Sylvadog Bohemia
VD
tř. vítězů
Ch. K´SHAKIRA z Targenu 
V1,CAC
ICh. CHO OYU Čo Oju
V2, res.CAC
 
tř. veteránů
Ch. EDDEKA ABATAJ Čo Oju
V1, NEJ. VETER
 
 

 

 
 
ŠAMPION ŠAMPIONŮ  2014
TERO  - výběr do finále  
   
 

 

 
 
TOPlist